Operatör Sorgulu Data

Operatör Sorgulu Data

Operatör Sorgulu Data konulu bu makalemizde operatör kaynağı sorgulu datanın aslında ne kadar önemli olduğunu, bu nitelikli verilerle yapılabilecek işlerin kapsamı hakkında bilgiler sunacağız.

Data çoğu çağrı merkezinin verileri işlemede, yeni müşterilere ulaşmakta kullandığı yol haritası olarak adlandırılabilir.

Kullanıldığı sektör, hitap edilecek kitle, pazarlanacak ürün veya sunulacak hizmet gibi kriterlerden oluşan çağrı merkezi odak merkezi genellikle operatör sorgulu data ile daha anlam ifade etmektedir.

Özellikle mobil hat pazarlaması yapan operatörlerin, rakip firmaların müşterilerinin operatörlerini öğrenmek için bir arayış içerisinde olmaları doğaldır.

Çünkü verilerin bu özelliği sayesinde farklı operatörlerdeki kullanıcılara kendi operatörlerinin kampanyalarını tanıtmaları daha kolay olabilmektedir.

Hali hazırda Cep Telefonu Datası ile hizmet sağlayan çağrı merkezlerinin hitap ettikleri müşteri kitleleri bir ürün pazarlaması amacı ile toparlanan müşteri kitleleridir.

Kendi operatörlerinin tanıtımını düşleyen ve amacı bu olan çağrı merkezleri ise operatör sorgulu data arayışında bulunmaktadır.

Operatör Sorgulu Data Nedir?

Operatör sorgulu data

Bu sorunun cevabı aslında makalemizin her satırında anlatılmakta. Farklı operatörlerde bulunan müşteri kitlesinin hedeflenen operatörde toplanabilmesini sağlaymaktır.

BU KONU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Çağrı Merkezi Data İndir

Bu sayede çok geniş olan mobil operatör sektöründeki gelişmelerden anında haberdar olarak yeni gelişmeleri takip edebilecekler,

hem de yeni müşterilere ulaşmakta yaşadıkları sıkıntıları aşmış olacaklardır.

Arama motorlarında yapacağınız bir kaç sorgu ile operatör datası konusunda fazla bir sonuca rastlayamacağınızı görebilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana siz değerli ziyaretçilerine en kaliteli hizmeti sağlamayı amaç edinen Elit Danışmanlık alt yapısı ile siz ziyaretçilerimize en kaliteli verilerle hizmet sağlıyoruz.

Kazancını arttırmak, müşteri portföyünü genişletmek ve daha geniş kitlelere ulaşmak isteyen çağrı merkezleri ile yapmış olduğumuz iş birliği sayesinde sizlere kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Bizlere web sitemizin canlı chat bölümünden, iletişim formumuz aracılığı ile, yine cep telefonumuz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Bunların haricinde web sitemizde bulunan beni ara formunu doldurarak danışmanlarımızın sizlere ulaşmasını talep edebilirsiniz.

Kalite asla tesadüf değildir ve kaliteli içerikler üretmek herkesin harcı değildir.

Sizlere özel operatör sorgulu data hizmeti için bizlere her zaman ulaşabilir ve güncel içerikler için sorabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 542 156 31 26 - bilgi@ceptelefondatasi.net

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

10.000 adet 550
50.000 adet 1.250
100.000 adet 1.900
500.000 adet 3.500
1.000.000 adet 5.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişiklik gösterir.
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ceptelef/public_html/wp-includes/functions.php on line 4673