Operatör Sorgulu Data

Operatör Sorgulu Data

Operatör sorgulu Data konulu bu makalemizde siz değerli ziyaretçilerimize bu içerikteki dataların kullanım alanları ile ilgili bilgileri sunacağız.

operatör sorgulu Data

Rekabetin operatörler tarafında her geçen gün arttığı, yeni kampanyalarla müşterilere cazip tekliflerin sunulduğu operatörlerin dünyasında son kullanıcılar da kendilerine verilecek tekliflerin içeriklerini ve karşılığında ödeyecekleri fatura tutarını merak eder oldular.

Öyle ki çoğu nihayi tüketici bir yıllık taahhüt süresinin biriminde yeni operatöre numarasını taşıyarak daha bol içerikli tarifelerden faydalanmak konusunda son derede bilinçli tüketicilerden oluşuyor.

Ekmeğin bu denli Aslan’ın midesinden olduğu operatör sektöründe operatörlerin müşterileri kendisine bağlamak İçin sağladığı faydalar da çok güzel olabilmekte.

X operatöründeki müşterilerin Y operatörüne geçmesi için birbiri ile kıyasıya rekabet halinde olan operatör pazarlamacıları farklı reklam yöntemleri ve oluşturdukları paketler ile cazip kampanyalara müşterileri çekmeye çalışıyorlar.

Bu işlemi kendi merkezleri aracılığı ile gelişmiş crm teknikleri ile sağlarken bayilik verdikleri noktalar aracılığı ile de gerçekleştirebiliyorlar.

Bayilerin müşterilere ulaşırken kullandıkları en güvenli kaynak ise kesinlikle operatör sorgulu data olmaktadırlar.

Genellikle X operatöründeki müşteriye Y operatörünün kampanyalarını anlatmak ve X operatöründeki müşterinin Kendi operatörlerine geçmesini sağlamak için farklı operatörlerin listelerine ihtiyaç duymaktadırlar.

BU KONU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Çağrı Merkezi Çözümleri

İşte bu noktada operatör sorgulu Data ihtiyaçları hasıl olmaktadır.

Operatör abone işlemleri ile uğraşan bayilerin nitelikli veri ihtiyaçlarına devrim niteliğinde çözümleri sunan Web sitemiz aracılığı ile hizmet sağladığımız bayiler arasına siz değerli ziyaretçilerimizi de eklemekten mutluluk duyacağız.

Bizlere Web sitemizin iletişim formundan Mail adresimizden ve telefon numaramızdan ulaşarak Talebinizi iletebilir ve kendinize uygun operatör sorgulu Data ile işlemlerinizi genişletebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 542 156 31 26 - bilgi@ceptelefondatasi.net

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

10.000 adet 550
50.000 adet 1.250
100.000 adet 1.900
500.000 adet 3.500
1.000.000 adet 5.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişiklik gösterir.
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ceptelef/public_html/wp-includes/functions.php on line 4673