Kurumsal Datalar

kurumsal datalar

Kurumsal Datalar

Kurumsal datalar konulu makalemizin içeriğinde sizlere ltd.şti bazlı anonim şirket detaylı kurumsal şirket dataları hakkında bilgiler sunacağız.

Çoğu freelance çalışan kurumlara ulaşmak konusunda her geçen gün çaba sarfetmekte.

Ulaşabildikleri firmalara evden yaptıkları işleri anlatmakta ve firmaların uygun bulması sonrasında işi almakta ve tamamlayarak hayatlarını idame ettirmekteler.

Bu iş için internet üzerinde bir çok web sitesi mevcut. bionluk, sadeceon vb. gibi.

Bu sitelerde de üyeliklerin ücretli olması ve yapılan işten sitelerin değişen oranlarda komisyon alması bu mecralardan da maalesef freelancerları uzaklaştırmaktadır.

Uzaktan çalışma ve evden çalışma modellerinin covid 19 pandemisi ile sürekli gündemde olduğu, insanların mesafe, hijyen ve maske kurallarına uyduğu günlerde evden çıkmadan çalışabilen insanların sayısı da bir hayli çok.

kurumsal datalar

Hal böyle olunca evden çalışan kişilerin kurumlara ulaşarak yaptıkları işleri sundukları hizmetleri anlatmak için bir kaynak arayışına girmekteler.

Bu durumda Kurumsal Datalar ile ilgili arayış içerisinde giren bir çok insanın firmaların iletişim bilgilerinin toplu halde bulunduğu datalara ihtiyacı doğmaktadır.

Siz de evde serbest olarak çalışıyorsanız (freelance) ve kazancınızı arttırmak için kurumsal datalar ile kurumsal müşteri bulmak ve daha çok kazanmak için arayış içerisinde iseniz doğru yerdesiniz.

BU KONU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Cep Telefonu Datası Fiyatları

Yapmanız gereken bizlere telefon numaramızdan ulaşarak bilgi almak olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 542 156 31 26 - bilgi@ceptelefondatasi.net

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

10.000 adet 550
50.000 adet 1.250
100.000 adet 1.900
500.000 adet 3.500
1.000.000 adet 5.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişiklik gösterir.
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ceptelef/public_html/wp-includes/functions.php on line 4673