İzinli Veri Tabanı Nedir

İzinli Veri Tabanı Nedir

İzinli veri tabanı nedir konulu bu makalemizde sizlere faydalı bilgiler vermeyi umuyoruz. Bu makale sonunda reklam yöntemlerini etkili şekilde kullanma ve reklamınızı daha geniş kitlelere nasıl duyurabileceğiniz konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

İşletmelerin birçoğu ürünlerinin tanıtımını yaparken farklı yayın organları kullanırlar. Bu aslında en yaygın yöntemlerden en bilinmeyen yöntemlere göre sıralanabilir.

Reklam yönetiminde en yaygın yöntemler televizyon, gazete, dergi, radyo, insert vb. gibi oluşumlar olmakla beraber bu yaygın ve etkili yöntemlerin aynı oranda maliyetleri de çok yüksek olmaktadır.

Bunlara alternatif olarak daha odaklı ve daha düşük bütçelerle reklam faaliyetlerini yürütmek isteyen işletmeler ise Google adsense veya farklı reklam mecralarını tercih edebilmektedirler.

Bahsi geçen tüm yöntemlerin yanı sıra en düşük reklam maliyetleri ile daha çok hedef kitleye ulaşmak için kullanılan bir diğer araç daha vardır. Bu da izinli toplu sms yöntemi veya sesli arama yöntemi ile müşterilere ulaşmaktır.

İzinli veri tabanı nedir

İzinli veri tabanı nedir

İzinli veri tabanı sorusunun cevabını sizlerle paylaştığımız bu yazımızda fayda sağlayabileceğiniz bilgiler sunacağız.

BU KONU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  2023 Güncel cep telefonu listeleri ile yeni müşterilere ulaşabilirsiniz

İzinli veri tabanı; daha önce farklı firmalardan reklam alımına onay veren müşteri listeleri olarak adlandırılabilmektedir.

Bu bilgileri daha sonra farklı kurumlarda kullanılmak, anket sorularına cevap verebilmek bilimum diğer reklam kanallarında kullanıma onay veren kullanıcılar oluşturmaktadır.

Böyle izinli veriler ile ürün veya hizmetlerinizi yeni müşterilere ulaştırmak, ulaştığınız kitleden erişeceğiniz kitleye büyük bir yelpaze gibi açılmak ister misiniz?

Yapacağınız aramalarda kullanacağınız verilerin daha önce defaten aranmış olması, bu verilerin yorulmuş, üzülmüş müşterilerden oluşması olasılığını doğurmaktadır.

Hal böyle olunca geri dönüşü negatif olan, hem zaman hem de maddi kayıplara yol açabilecek bir girişim olacaktır.

Bunun yerine tamamen izinli listeler ve güncel cep telefonu datası ile yeni müşterilere ulaşmak ve kazancınızı arttırmak artık mümkün.

Sizler de yeni müşterilere ulaşmak konusunda sıkıntı yaşıyor, yaşadığınız sıkıntıyı aşmakta karşınıza çıkan farklı web sitelerindeki farklı politikalar yüzünden erteliyorsanız doğru yerdesiniz.

İşletmenizi yeni müşterilere ulaştıracak güncel cep telefonu dataları ile ilgili ayrıntılı bilgi ve danışmanlık talebi almak isterseniz iletişim formumuz ya da sayfamızın sağ alt tarafında bulunan telefon simgesine tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

BU KONU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Doğru Müşteriye Ulaşmak
Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 542 156 31 26 - bilgi@ceptelefondatasi.net

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

10.000 adet 550
50.000 adet 1.250
100.000 adet 1.900
500.000 adet 3.500
1.000.000 adet 5.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişiklik gösterir.
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ceptelef/public_html/wp-includes/functions.php on line 4673