Güncel Telefon Datası

Güncel Telefon Datası

Güncel Telefon Datası günümüzde internet mecrasında yapılan aramalara bakıldığında birçok çağrı merkezinin veri arayışında olduğu göze çarpmaktadır.

Hal böyle olunca çağrı merkezi sektörünün gerçekten cep telefonu dataları na ulaşmakta sıkıntı yaşadığı gözlemlenmektedir.

Birçok sektör artık kendi bünyelerinde barındırdıkları çağrı merkezleri ve istihdam ettikleri çağrı merkezi çalışanları ile işlem yapmaktadır.

Ürün ve hizmetlerini nihai tüketicilere ulaştırma aşamasında çalışmalar göstermektedir.

Dolayısı ile bünyelerinde barındırdıkları çağrı merkezi çalışanlarına lokasyonel ve odaklı müşteri listeleri temin etme konusunda sıkıntıya düşmektedirler.

Bu aşamada devreye giren şirketimiz sizlere;

Müşteri listeleri alanında profesyonel danışmanlık hizmeti sağlamakta ve siz değerli müşterilerimizin en güncel telefon datası na ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

Şirketinizin hali hazırdaki değerine değer katacağını düşündüğümüz;

Potansiyel iş hacmini iki kat arttıracağına inandığımız hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için danışmanlarımızdan talepte bulunabilirsiniz.


Güncel Telefon Datası Sunduğumuz hizmetler :

Değerlerinize değer katacak, sizleri her anlamda rakiplerinizin daima önünde olmanıza olanak sağlayacaktır.

Danışmanlık hizmetimiz sayesinde ilk sıralarda olacak ve müşteri taleplerini cevaplamak noktasında ek personel istihdam edeceksiniz.

BU KONU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Call Center Data

Bu noktaya taşıdığımız çağrı merkezleri ile dönem dönem yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde tecrübeye dayanarak bu bilgiyi aktarabiliriz.

Sizler de işletmenizin değerini yükseltmek, odaklı bir şekilde yeni müşterilere ulaşmak ve kazancınızı katlamak istiyorsanız;

Yapmanız gereken en doğal şey güncel müşteri listeleri ile yolunuza devam etmek olmalıdır.

Sektörünüzün parlayan yıldızı olmak ve işletmenizi rakiplerinizin bir tık üzerine taşımak ve neticesinde kazancınızı arttırmak için yapmanız gereken;

sadece bizlerden danışmanlık talebinde bulunmak olacaktır.

Yapılan araştırmalar göstermektedir ki yeni müşterilere ulaşmak noktasında telefon ile pazarlama veya izinli başlıklı toplu sms yöntemi en etkili yöntemdir.

Kullanan işletmeler diğer mecraları kullanan işletmelerden daha az reklam maliyetleri ile karşılaşmaktadır.

Bu durum hem reklam maliyetlerinin azalması, hem de daha odaklı müşterilere ulaşma imkanı sağlamaktadır.

Sunduğumuz danışmanlık hizmeti içerisinde ihtiyaçlarınıza ürettiğimiz çözümler ve daha fazlası için kullanılan veriler daha önce farklı kurumlardan reklam alımına izin vermiş izinli müşteri listelerinden oluşmaktadır.

İşletmenizin değerine değer katmak ve sunduğunuz hizmetler, ürünleri daha geniş yelpazelere ulaştırmak için şimdi bizlerden danışmanlık talebinde bulunabilir ve ayrıcalıklı hizmetler dünyasına adım atabilirsiniz.

BU KONU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Şirket Dataları
Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 542 156 31 26 - bilgi@ceptelefondatasi.net

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

10.000 adet 550
50.000 adet 1.250
100.000 adet 1.900
500.000 adet 3.500
1.000.000 adet 5.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişiklik gösterir.
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ceptelef/public_html/wp-includes/functions.php on line 4673