Data Satışı

Data Satışı

Data satışı kelime anlamı ile bakıldığında bakış açısına göre farklılık gösterebilecek, çağrı merkezleri anlamında ise işlerini geliştirebilecekleri bir kaynak olarak tanımlanabilmektedir.

Bir işletmenin kilometre taşlarını, geçmişten günümüze kadar geldiği noktada edindiği tecrübeler oluşturur.

Bu tecrübelerin tamamı edinilmiş bilgi, beceri ve kabiliyetler toplamından oluşmaktadır.

Ayakta kalabilen firmalar kendilerini yenileyen ve rekabetçi ortama ayak uydurabilen firmalar olmuştur.

Çağrı merkezleri aracılığı ile müşterilerine ürün pazarlamasını tercih eden firmalar data satışı konusunda sürekli yeni kaynaklar aramaktadırlar.

Bu noktada ise data satış fiyatları önem arz etmekte ve yeni temin edecekleri listelerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterler.

Sms data satış ile ilgili yaptıkları araştırmalarda kullanacakları veriler genellikle izinli başlıklı toplu sms yöntemini tercih ederek gönderim sağlamalarındandır.

Satılık data fiyatları farklı web sitelerinde farklı fiyat prensipleri izlenerek oluşturulmakla birlikte en makul fiyat verilerin güncelliği ile birebir doğru orantılıdır.

Data Satışı

Çağrı merkezleri call center data araması yaparak yeni müşterilere ulaşmak noktasında her geçen gün çaba sarf etmektedirler.

Bu noktada çağrı merkezi sahiplerine sunmuş olduğumuz hizmetler arasında Telefonda başarılı satış danışmanlık hizmetimiz ile başarılı geri dönüşler almalarına yardımcı oluruz.

BU KONU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Klima Datası 2023

Ayrıca alt sitemiz ve günlük blog haberleri paylaştığımız Telefon Datası ile ilgili gelişmeleri paylaştığımız bloğumuzu da ziyaret edebilirsiniz.

Satılık data 2018 ve Satılık data 2019 araması gerçekleştiren çağrı merkezlerinin özellikle dikkat ettikleri hususların başında verilerin güncel olması gelmektedir.

Güncel ve izinli veri tabanı ile işlem gerçekleştiren çağrı merkezleri daha odaklı ve daha geri dönüş oranı yüksek işlemler gerçekleştirirler.

Data Satışı

Çok zaman internet sitelerinde dolaşırken özellikle forum kaynaklı sitelerde data indir ve benzeri gibi konu başlıkları dikkatiniz çekebilir.

Bu tamamen yanıltıcı bir bilgi olmakla birlikte kimse size değerli bir kaynağı indirmeniz için olanak sağlamaz.

Bu tarz linkler tehlikeli ve zararlı içeriklerle bilgisayarınıza zarar verebilir!

Bünyemizde; daha önce farklı kurumlardan reklam almak için izinleri alınmış listelerden oluşan müşteri listeleri bulunmaktadır.

Sizler de çağrı merkezi çalışanı ya da işletmecisi iseniz ve güncel kaynak bulmakta zorlanıyorsanız;

Yapmanız gereken bizlere web sitemizin sağ alt tarafında bulunan telefon simgesine tıklayarak danışmanlık hizmeti almak olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 542 156 31 26 - bilgi@ceptelefondatasi.net

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

10.000 adet 550
50.000 adet 1.250
100.000 adet 1.900
500.000 adet 3.500
1.000.000 adet 5.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişiklik gösterir.
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ceptelef/public_html/wp-includes/functions.php on line 4673