Cinsiyet Ayrımlı Erkek Dataları

Cinsiyet-Ayrimli-Erkek-Datalari

Cinsiyet Ayrımlı Erkek Dataları

Cinsiyet Ayrımlı Erkek Dataları konulu yazımızda sizlere farklı kırılımlara ait verilerle nasıl işlem yapılabileceği hakkında bilgiler sunacağız.

Özellikle çağrı merkezi ve izinli toplu sms yöntemi kullanılarak nihayi tüketiciye ulaşmanın tercih edildiği sektörlerde en önemli kriter şüphesiz ki ayrımlı datalardır.

Güncel ve kategorize edilebilir cep telefonu datası ile odaklı bir şekilde yeni müşteri kitlelerine ulaşılabilmekte ve ürün / hizmet yeni müşterilere tanıtılarak daha geniş bir alana yayılabilmekte.

Bunu fırsata çevirmek isteyen işletme sahipleri ve girişimciler kendi bünyelerinde oluşturdukları çağrı merkezleri ile yeni müşteriler edinerek satışlarını arttırmak için cinsiyet ayrımlı erkek dataları arayışına girmektedirler.

Cinsiyet Ayrımlı Erkek Dataları ne işe yarar?

Cinsiyet Ayrımlı Erkek Dataları

Bir çok alanda kullanılan cep telefon dataları ve numara listeleri cinsiyet ayrımlı kullanılması gerektiğinde erkeklere özel ürün ve hizmet tanıtımında odaklı bir şekilde sonuca ulaşılmasını sağlamaya yardımcıdır.

Örnek verecek olur isek; bir online izleme platformunda erkeklere özel spor alanları ile ilgili kanalların olduğunu varsayarsak ve bu ürünü pazarlamak istiyorsanız bir bayan kullanıcıya hitap etmeniz ve ürününüzü pazarlamanız imkansızdır.

BU KONU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Su Arıtma Datası

Dolayısı ile erkek bir müşteriye ulaşarak ürününüzü anlatıp başarılı bir şekilde satışa döndürme ihtimaliniz Cinsiyet Ayrımlı Erkek Dataları ile mümkün hale gelebilmektedir.

Tüm sektörlerde olduğu gibi her sektörün farklı püf noktaları bulunmakta ve bu noktaları bilen işletme sahipleri gereksiz zaman kaybından kurtularak odaklı bir şekilde işlerini büyütmektedir.

Siz de çağrı merkeziniz yada dış bir çağrı merkezi aracılığı ile ürün hizmet tanıtımı gerçekleştiriyorsanız ve yeni müşterilere ulaşmakta sıkıntı yaşıyorsanız,

Özellikle erkeklere hitap eden bir ürün hizmet sunuyorsanız ve bu ürünün ilgililerinin erkek kitle olduğunu düşünüyorsanız,

Yapmanız gereken canlı yardım operatörümüze telefon numaramızdan, iletişim formumuzdan ya da mail adresimiz ile iletişim kurarak talebinizi iletmek olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 542 156 31 26 - bilgi@ceptelefondatasi.net

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

10.000 adet 550
50.000 adet 1.250
100.000 adet 1.900
500.000 adet 3.500
1.000.000 adet 5.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişiklik gösterir.
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ceptelef/public_html/wp-includes/functions.php on line 4673