Cinsel performans datası

Cinsel performans datası

Cinsel performans datası denince akla ilk gelen sorulara cevap vermeye ve sizi aydınlatmaya çalışacağız.

Gündelik yaşamın stresi, büyük şehirlerdeki trafik yoğunluğu, geçim sıkıntısı, ruhsal bunalımlar ve akabinde getirdiği cinsel isteksizlik sonucu bir çok insan çareyi cinsel ürünler kullanmakta arıyor.

İnsanların neredeyse %90’ı bir dükkana yada eczaneye giderek cinsel performans ürünü istemedikleri, bu tarz ihtiyaçlarını internet üzerinden giderdikleri yapılan tüm araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır.

Bu da beraberinde bir çok yasak ve tehlikeli ürün ile karşı karşıya kalınılabilmesini gündeme getirmiştir.

İnternette çok güvenilir yerlerden alınması gereken bu tarz ürünlerin maalesef taklitleri çok olabilmekte.

Bu ihtiyaç çağrı merkezi sektöründe ise cinsel performans datası ihtiyacını doğurmuş ve bu tarz ürün arayan müşterilere kendi ürünlerini sunabilmek için bu içerikli verilere ihtiyaçları doğmuştur.

Cinsel performans datası denince akla ilk gelen mutlaka istek arttırıcılar, geciktiriciler, afrodizyak parfümler ve adını sayamayacağımız bir çok yan / yardımcı materyal gelebilmektedir.

Bu tarz ürünleri daha önce sahiplenmiş, satın almış müşteri listelerinden oluşan güncel ve nitelikli veriler yeniden alım yapma potansiyeli yüksek olan bu cinsel performans datası müşterilerine tekrar pazarlanabilmesi mümkün olabilmektedir.

BU KONU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Data Satışı Yapan Firmalar

Siz de çağrı merkeziniz aracılığı ile yada hali hazırdaki yerel dükkanınızda bu tarz cinsel performans ürünleri pazarlıyorsanız ve yapılan istatistikler sonrası bu ürünleri talep etmek için dükkanınıza % 10 luk bir müşteri kitlesi uğruyorsa,

Kalan ve ihtiyaçlarını internet üzerinden tamamlayan % 90 lık müşteri kitlesine ulaşmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık talebi için : +90 542 156 31 26 - bilgi@ceptelefondatasi.net

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

10.000 adet 550
50.000 adet 1.250
100.000 adet 1.900
500.000 adet 3.500
1.000.000 adet 5.500 tl den başlayan fiyatlarla projenize göre fiyat değişiklik gösterir.
Bonus sayınızı sormayı unutmayınız

Kampanya ve indirim almak İçin projeniz ile kampanya indirimi ve ek bonus sayınızı almayı unutmayınız iletişim için TIKLAYIN


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ceptelef/public_html/wp-includes/functions.php on line 4673